| Orafixa a întrebat:

Cum scot modul Snow Man de pe GTA SAMP(Grant The Auto San Andreeas Multi Player) Stie cineva cum il scot? Dau FUNDA PRIMULUI CARE VINE CU RASPUNSUL CORECT. Va multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

De ce vrei sa scoti MODUL SNOW?
Modul SNOW este cel mai cautat, nu stiai?

| Orafixa explică (pentru Nick2012):

DEsteptule daca am 9intrebat cum se scoate clar vreaus a il scot fiind ca s-a dus nu mai e cautat intelegi? acum e modul de vara desteptu pamantului, posteaza aici doar daca stii rapsunsu la intrebare nu te trezesti tu ca vi s postezi ce vr tu du-te frate si posteazati ideiile in alta pare eu am nevoie de respuns.

| Nick2012 a răspuns (pentru Orafixa):

Sti sa scrii? pai... eu nu cred ca sti asa ca nu te mai crede destept/desteapta ca nu esti loser asa ca taci din gura don't tell anyone devil
rolling on the floor rolling on the floor

| Nick2012 a răspuns (pentru Orafixa):

Nimeni nu asculta ce vorbesti tu chatterbox skull 8-x star

| Nick2012 a răspuns (pentru Orafixa):

Imi faci greata :-& :-6

| Nick2012 a răspuns (pentru Orafixa):

thumbs down