| anonimul112 a întrebat:

Cum pot sa fac sa mearga SAMP(San Andreeas Multi Player)?

4 răspunsuri:
| NeluCurcanuuuu a răspuns:

Dar trebuie sa fie gta original

| Magnifico a răspuns:

Ca sa iti mearga SA-MP in primul rand trebuei sa ai Gta San Andreas. Apoi scoti SA-MP si il instalezi in folderul jcoulkui.Intri pe iconita specifica programului (SA-MP) si dai la "Internet" iti alegi un server si dai "connect"

Bafta!

| anonimul112 explică:

Cand dau connect imi deschide san andreeas normal nu samp ce sa fac? imi dai mai multe detalii pe id:only_claw!?

| anonimul112 explică:

Cand dau connect imi deschide san andreeas normal nu samp ce sa fac? Imi dai mai multe detalii pe id:only_claw!?