| cristitipu a întrebat:

Cum se foloseste Fraps > Movies? Adica stiu cum se alege folderul in care se va salval filmarea, stiu cum sa pornesc-opresc, sa schimb butoanele de pornire-oprire dar nu stiu cum fac altii videoclipuri cu fraps ca acesta de ex: (nu vreau sa fie spam! vreau sa dau un exemplu!) http://www.youtube.com/watch?v=UWfwbRkx_E4 Ma refer la faptul ca nu stiu cum au filmat dintr-un loc fara sa se miste cand altii se misca... sper sa intelegeti! DAU FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| Negative a răspuns:

Aia e camera gta-ului,frapsul inregistreaza tot ce vezi si tu,iar alea sunt doar efecte facute cu un program de editat videoclipuri, gen windows movie maker, camtasia studio...happy

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Asta nu tine de fraps. Din gta poti schimba camera asa. Fraps filmeaza ce vezi si tu doar.

| st1le a răspuns:

Cred ca dai F9 cand pornesti si tot F9 cand opresti