| Kakarotto2016 a întrebat:

Cum se numeste jocul ala, care povestea incepe cu 2 barbati care erau pe strada cand au fost invadati de extrateresti.Si unul dintre ei ii amintea ca are sotia si fiica acasa lasati.Si cand ei incercau sa mearga la ei, pluteau tot timpul.Stiu ca jocul era vorba despre arme,gravitatie, tatal-fica, extraterestie si stiu ca in parcusul jocului personajul principal trebuie sa-si gaseasca fiica.

5 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Si eu imi amintesc de jocu acesta……. flashbacks.
Dar tot nu stiu numele, si eu incerc sa il aflu

| Kakarotto2016 explică:

Mai stiu ca imaginea jocului (adica cover-ul) era barbat cu o arma si era intors (adica cu susul in jos)

| Kakarotto2016 explică:

Am gasit jocul.Acesta se numeste inversion.