| Myr3ll1994 a întrebat:

Cum se poate face gta san andreas in romana( adica sa scrie in romana)?

5 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Mda.
Daca nu stiti nu mai vorbiti! Sunt pack-uri pe internet, in care il poti face in limba romanawinking
Se gasesc pe google, bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| QuizMaster a răspuns:

Nu se poate, pentru ca RockStar nu a facut o traducere a jocului in Romana.GTA SA poate fii jucat in engleza,franceza,italiana, germana, spaniola dar nu si in romana.sorry sad

funda?

| LaFeL a răspuns:

Este si in romana http://www.youtube.com/watch?v=CNxUrLikSkk
Cum precizezi asta ma?

| LaFeL a răspuns (pentru LaFeL):

Am modul si la vice city si la gta3 dar l-am reformatat