| R3 a întrebat:

Cum se schimba parola de a metin2 lunaris? dau funda la cine merge big grin

1 răspuns:
| 1Bogdan7 a răspuns:

Urmeaza instructiunile urmatoare: 1. Te loghezi pe site-ul oficial 2. Uita-te acolo sus unde scrie "Votez" si dedesubt de acest buton scrie "Mon compte", apoi da pe acel "Mon compte". 3.Trebuie sa iti apara trei scrisuri pe care scrie :"Change"r le mot de passe" dedesubtul acestuia scrie "Achater de LuNa", iar sub acesta scrie "Mes informations Personnelles". 3. Apasa pe "Changer le mot de passe". 4.Gata! Trebuie doar sa scrii ce cere acum. Sper ca te-am ajutat