| DeYuS2000 a întrebat:

Cum setez nivelul maxim pe serverul meu de Metin2?
- mai exact am un client cu level maxim 99 cum fac, ca nivelul maxim sa fie de nivel mai mare (preferabil 205)?

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Iei un game de pe un sait si il inlocuiesti si il pui in:

Prin filezila intri pe:
/usr/rain/share_data/ sau /usr/game/share

Apoi te duci in consola serverului (VPC / VirtualBox / Putty / etc) si scrii aceste doua randuri:
Cod:
cd /usr/rain/share_data/ sau cd /usr/game/share/

Apoi, Codul este:
chmod -R game 777 sau chmod -R 777 game.

Si gata ai setat servarul.
In game se inlocueste lvl are un cod acolo.

| DeYuS2000 explică (pentru Mihail2020):

Pai am o problema, am mai vazut un tutorial tot de genul acesta dar problema mea este ca in Filezilla eu NU AM acel /usr/rain/SHARE_DATE(lipseste), am mai vazut parca tot pe TPU cand i-ai explicat la cineva dar nu stiu de ce eu cred ca nu am toate fisierele cand deschid serverul cu filezilla, nu sti de ce?