| Costicea_Bogdan_1990 a întrebat:

Cum sterg un prieten de pe facebook cind acesta are un profil cu coperta?
La profil fara coperta am gasit dar la profil cu, cuperta se schimba lucrurile mersi mult

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni ? Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters ! ESTE SINGURA MODALITATE MAI RAPIDA DE STERS PRIETENI DE PE FACEBOOK, Bafta !