| remusdarius a întrebat:

Cum trag jocuri gratis pe psp

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Prima dată îți trebuie un site de unde să le downloadezi gen h - - 3 - - 3 - - t. c o m (fără - )și setezi categoria psp, după care conectezi PlayStation Portable-ul la computer prin cablul USB al lui.Copiezi kiturile în folderul ISO de la Play station sau în oricare alt folder, doar să reții unde le-ai pus.
Uite și aici:
http://www.youtube.com/watch?v=ZfzsukwHG6M

| remusdarius explică (pentru DDCC):

Multumesc!

| DDCC a răspuns (pentru remusdarius):

Cu plăcere.winking

| Chinez_Mihai_1994 a răspuns:

Pei trage jocuri de pe pspshare. Org după trage deamon tools (pentru jocurile ISO) conectezi pspul la calculator copii fisierele (cu jocuri adică copii jocurile )si gata ai tras