| Fantomacugheare a întrebat:

Cum trec de oul gicantic de metal din cichen invaders Revenge of the yolk (Christmas Edition)?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Tragi cu toate armele pana-l distrugi in timp ce eviti atacurile. Nu exista manevre speciale sau chestii speciale pe care trebiue sa le faci ca sa treci mai departe, ci doar tragi cu armele pe care le ai.

| Fantomacugheare explică (pentru irbis):

Multumesc dar cum folosesc fulgerele?

| irbis a răspuns (pentru Fantomacugheare):

Toate armele trag inainte. Jocul asta e foarte simplu. Pur si simplu impusti tot ce vezi. Nu exista trucuri de joc sau chestii ascunse la care poti ajunge doar facand ceva anume in joc.