| sandramaria20 a întrebat:

Cum zbori pe club penguin cu sapca aia albastra cu elice, am vazut un pinguin care a facut asta eu nu stiu cum sa o fac va rog ajutati-ma si daca stiti va rog sa-mi spuneti!

4 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Pai, daca esti membru poti happy. Iti iei palaria si dai la Actions. Atunci o sa potiwinking

| sandramaria20 explică (pentru marik99):

Am aflat deja cum si nu trebuie sa fi membru merge si daca nu esti dar mersi oricum!

| Wasabyy778 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu.

| sandramaria20 explică (pentru Wasabyy778):

Pai in primul rand ia-ti palaria aia cu eilice apoi dai acolo jos unde iti da alia trei chiesti:sa sezi, sa dansezi si sa faci cu mana si dai acolo si acolo dai pe ala sa dansezi si atunci daca poti palaria iti merge si nu dansezi zbori! Dar fi atent ca daca vrei sa zbori atunci trebuie sa ai doar sapca aia pe tine nu mai ai voie sa ai vreo centura sau alte accesorii!