| DanJr993 a întrebat:

Cumpar 100kk metin2 ro virgo regat blue dau 30 lei! happy lasati raspunsuri sau pm happy

8 răspunsuri:
| DanJr993 explică:

Daca doriti sa incheiem o afacere serioasa sunati la nr : 0766.910.334

| alexy19a a răspuns:

Mă atât am de zis, eşti tâmpit? Eu am donat la lvl 70 la hackeri( Aşa se donează) 100 de lei pentru 50kk. Atăt e preţul şi tu dai 30 de lei pe 100kk? Se vede că ai lvl 20-30 laughing.

| DanJr993 explică (pentru alexy19a):

laughing mane daca nu sti preturile taci dracuwinking informeaza-te si dupa comenteaza. am vazut si cu 40 lei. ce pl mea comentezi laughing ai luat teapa daca ai dat 100 lei pentru 50kk laughing dar fiecare cu treaba luiwinking si nu am lv 20 laughing cand jucam metin u erai la scoala asa ca te rog las-o mai incet laughing

| alexy19a a răspuns (pentru DanJr993):

Ha,ha ai tu anii mei mă? Atât era acum un an întreabă pe oricine. Te costa 100 de lei 50kk să stii şi tu. Informeaza-te tu nu eu happy.

| DanJr993 explică (pentru alexy19a):

Http://m2bob-forum.eu/index.php?page=User&userID=8736 uite-te ba *** si taci draq :))

| alexy19a a răspuns (pentru DanJr993):

Mă se poate, eu nu mai joc de 1 an că m luat ban că m-a prins gm cu un hack. Deci întreabă un jucător de lvl 70-90 cât e 50kk la hackeri,. big grin

| DanJr993 explică (pentru alexy19a):

Mane eu cu atat am primit ofertewinking deci nu am ce sa fac. e naspa sa iei ban la lv ala laughing dupa ce mai si donezi si mai ai si itm de gen 'Like a Boss' laughing in fine. bftwinking

| andreiro a răspuns:

2shared.com/file/ZXZPSWsk/M2Bob_-_Version_375.html super hack pentru RO vreau doar sa ajut oamenii