| So0uNd77 a întrebat:

Cumpar cont pe the-west peste lvl 50 clasa duelist si punctele sa fie puse pe dexteritate! pentru cont dau cont de lvl 27 pe nfs world, lancer evo x tunat neoane mov geamuri mov caroserie mov! e super buna pentru detalii deejay.tonytzu@yahoo.com

1 răspuns:
| OkiulDinUmbra a răspuns:

Man nu vrei sa facem schimb pe un cont de nfsw lv 34? volkswagen scirocco jenti bbs stil 21 neon gaben + inca doua geamuri fumurii full pro tuned are blow kid 2 adica cel de lasat in jos top speed 170mp/h daca il vrei ca sunt disperat dupa mitsubishi daca vrei contacteaza-ma pe pe id-ul iliecristi2000