| So0uNd77 a întrebat:

Cumpar cont pe the west peste lvl 50 clasa duelist si punctele sa fie puse pe dexteritate! pentru cont dau cont de lvl 27 pe nfs world, lancer evo x tunat neoane mov geamuri mov caroserie mov! e super buna pentru detalii deejay.tonytzu@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Demonul202 a răspuns:

Ti-l dau a meu e de 51

| universalul a răspuns:

Iti dau cont pe delaware de level 51 duelist, si pe el dorado 91 soldat axat pe fort, am pe el dorado sabia si pistolul de aur si multi bani, vrei? add universalid0