| Lloyd23 a întrebat:

Daca am cumparat FIFA 15 pentru PS4, m-am jucat ceva (am CD-ul de 3 zile) il pot returna sa-mi iau FIFA 15 Ultimate Team Edition?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu, deoarece aveai un key in cd-ul acela. Odata ce ai desfacut carcasa tu cunosti acel key de activare al jocului si nu-ti va mai primi inapoi nici un joc.

| Lloyd23 explică (pentru Jipa95):

Nu mi-a dat niciun key happy. Key iti da la versiunea pentru PC.

| Jipa95 a răspuns (pentru Lloyd23):

Si asa, pentru PS4 se considera ca probabil l-ai piratat dupa acel cd si nu mai ai nevoie de el. Tot nu o sa ti-l primeasca.