| izu15 a întrebat:

Daca am luat virusul cu politia romana si cand deschid laptopu imi apare alb...si bag cd-ul cu windows-ul imi apare ecranul normal sau pagina pe care am stat ultima oara? virusul de obicei de pe ce site-uri se ia? mersi

Răspuns Câştigător
| dany763 a răspuns:

Salut! Virusul se ia de pe diferite site-uri care vin ca rezultate ale introducerii gresite a unei adrese de site de ex de pe site-uri cu filme porno sau cu muzica de descarcat! Baga cd cu windows-ul, stinge laptopul, apoi poti apasa pe F9 de obicei si dai boot CD si iti instalezi windowsu! funda?

| izu15 explică (pentru dany763):

Si imi apare desktopul sau site- ul pe care am stat?

| dany763 a răspuns (pentru izu15):

Nu stiu ce intrebi.Dar dupa ce incepi sa instalezi windowsul nu apuci sa intrii in windows sau daca te referi cand deschizi laptopul si inca ai virusul iti apare avertismentul ala cu amenda si politia romana! Daca mai ai nev de ceva lasa mesajwinking

| izu15 explică (pentru dany763):

Mai am si eu o intrebare...iti arata de unde ai luat virusu?