| BruneTTe a întrebat:

Hei! Numai ce am luat si eu virusul Politia Romana si am dat un restart si acum totul a revenit la normal, adica browserul nu-mi mai este blocat. Ce inseamna asta? Am scapat de el sau ce? Ce trebuie sa mai fac? Am scanat si cu Bitdefender (asa am vazut ca au recomandat cei de la Protv pe net, ca studiasera si ei problema) si nu gaseste nimic. Mersi!

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Nu nu il ai decat daca ai descarcat un fisier ceva dar daca scan-ul bitdefender nu a gasit, esti curat! ai scapat happy

| bystefu a răspuns:

Ai scapat.Acum 1 an a fost imposibil sa-l scot si in safe mode.