| nokiaE72 a întrebat:

Daca am procesor Intel celeron si vreau neaparat windows 7 care win imi recomandatii?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows 7 merge. Chestia este daca ai si driverele pe CD-ul de instalare. Altfel trebuie sa le cauti pe net. Singura problema este daca n-ai driverele pentru placa de retea ca atunci nu poti intra pe net.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent