| Stefan25gamer a întrebat:

Daca am un procesor amd de 2. 7ghz si o placa video nVIDIA geforce 6100 miar merge sa rulez gta 5 +argument.

Răspuns Câştigător
| FatUglyVirgin a răspuns:

Si tu ce crezi ca numai frecventa conteaza la un procesor? oricum cum se joaca el gta 5 pe pc? ca nici n-a apaarut

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Lolrolling on the floornici n-o sa porneasca.

| Stefan25gamer explică (pentru FatUglyVirgin):

De ce ma ca tiranianu filmeaza si se joaca avand un procesor de 2, 6

| Stefan25gamer explică (pentru FatUglyVirgin):

Dar ce conteaza la un procesor?

| Stefan25gamer explică (pentru FatUglyVirgin):

Dar ce conteaza la un procesor.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Stefan25gamer):

Si tu ce crezi ca numai frecventa conteaza la un procesor? oricum cum se joaca el gta 5 pe pc? ca nici n-a apaarut