| Raphahell23 a întrebat:

Daca apas pe bluetooth sa il inchid se reporneste telefonul de fiecare data. Cum rezolv? Dau funda imediat

5 răspunsuri:
| FlorinAjutorulThau a răspuns:

Salut,

Spune-mi marca telefonului tau sa incerc sa te ajut.

| Anonim77797 a răspuns:

Probabil ai un mic scurt interviu butonul de power și blutooth.Ți-aș sugera sa te duci la un service. Oricum la cum ai explicat nu-mi dau seama exact.

| Raphahell23 explică (pentru Anonim77797):

Iam mai dat odata reset to factory sia doua zi sa pornit rahatu asta de bluetooth si daca apas sa il inchid se reporneste telu

| Anonim77797 a răspuns (pentru Raphahell23):

SO fi produs o eroare mai dai odata f reset sau du-te la un service macar sa-ti spuna ce ai la el