| emanuel778 a întrebat:

De fiecare data cand inchid laptopul trebuie sa astept vreo jumatate de ora ca sa il deschid iar... daca apas butonul de dechidere imediat dupa nu vrea sa mearga...please heeelp

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce sistem operativ folosesti? in final ce te doare? ca se inchide greu sau ca se starteaza greu? fii mai concret.

| mcdeliric1 a răspuns (pentru gelu1970):

Omu' nu a zis ca ca i se incide greu, a zis doar ca trebuie' sa astepte o jumatate de ora ca sa il reporneasca. Poate e de la placa de baza, du-te cu el la un service.

| gelu1970 a răspuns (pentru mcdeliric1):

Se cuvine sa imi raspunda el. sa il trimit la un service e usor. probabil ca asta s-a gandit si el insa incearca sa nu isi cheltuie banii pe ceva ce nu e sigur. insa cum zici....placa o fi de vina.

| DeSeNeL a răspuns:

Ai incercat o formatare?