| Denisaaaa223 a întrebat:

Telefonul meu este HUAWEI P20 Lite. De vineri nu imi mai merge butonul de pornire-stingere. De fiecare data cand apas pe el se reporneste telefonul singur. Ce s-a întâmplat? Cat timp ar dura reparatia si care sunt costurile acesteia?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Uzura s-a intamplat. Probabil nu mai face contact cum trebuie. Cat costa si cat dureaza depinde la service la service.

| 120bulevard a răspuns:

"Cat timp ar dura reparatia"
Asta tine de service, poate cateva ore sau o saptamana daca nu au un buton dedicat pentru telefonul tau fiind nevoiti sa faca rost de unul.

"care sunt costurile acesteia"
Intre 50 si 200 lei.

| MandruMatei a răspuns:

Poate a ajuns acolo umezeala sau ceva de genul asta?! Merita sa intrebi intr-un salon sau sa suni la infolinie, am de mult Huawei si nu mi s-a intamplat niciodata sa nu mearga vreun buton.