| Dorii a întrebat:

Daca ati fi Sasuke pe cine ati alege: Ino, Hinata sau Sakura?

Răspuns Câştigător
| turcudenis99 a răspuns:

Ino e o proasta, sakura e pre de copii mici par roz bleax, dar hinata hmmmmmm e tare stii dc? fiindca ea e cea mai matura si mai puternica in plus e inzestrata cu puterea byakuganului si e foarte puternica.

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Sakura pentru ca se potrivesc blushing

| RoseQueen a răspuns:

Decat sa aleg/aleaga pe Ino mai bine ma spanzur ca e si blonda si proasta(scuzede pleonasmbig grin),Sakura ar avea sanse doar sa fie cum as vrea eu nu toata roz, ca o pitzi, deci ramane doar Hinna care e deci perechea perfecta fiind si matura si puternica.Ramane,doar intrebarea:cu cine ramane Naruto daca o pasam pe Hinata lui Sasuke.Pai,eu zic cu Sakura, si-asa e mort dupa ea.

| ȚiulicăGabriela a răspuns:

Sakura :d

| Domnisoara1fara1nume a răspuns:

De Sakura