| Bourosu_Theodor_1978 a întrebat:

Daca deseori procesorul era supraincalzit, era la 100% si se oprea in timpul jocurilor, acum nu mai porneste deloc calculatorul din ce cauza poate fi?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu e o intrebare man. Daca se supraincalzea is sanse sa se fi ars ori proc-ul ori placa de baza. Mergi la service si afli.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Miroase a ceva ars.

| Bourosu_Theodor_1978 explică (pentru Wr3nch):

Nu, dar tin sa mentionez ca procesorul a stat fara cooler 3 ore

| Bourosu_Theodor_1978 explică (pentru Wr3nch):

Ok, multumesc de ajutor

| PainTech a răspuns (pentru Bourosu_Theodor_1978):

Procesorul nu se porneste NICIODATA fara cooler. Punct.
Probabil l-ai ars.

| Wr3nch a răspuns (pentru Bourosu_Theodor_1978):

Nu e o intrebare man. Daca se supraincalzea is sanse sa se fi ars ori proc-ul ori placa de baza. Mergi la service si afli.