| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme mi se restarteaza calculatorul cand il pornesc. Nici nu apuca sa apara sigla windows ca se restarteaza (face asta cam de 5 ori, apoi se porneste). Am reinstalat windowsul si tot asa face. De supraincalzit nu cred ca poate fi vorba, deoarece l-am curatat. oare ce poate sa aiba? Ce sa ii fac? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ganutzu a răspuns:

Acest lucru se intampla din cauza sursei de curent...schimba sursa si totul se va rezolva, iti recomand magazinul eMAG :p

| alexuutzz a răspuns:

Si eu am aceeasi problema am schimbat ram, hdd, sursa, procesor dar tot asa face...