| Skatornius a întrebat:

Daca downloadezi prea multe expansion packs pentru The Sims 3 jocul merge mai greu? Eu am instalat The Sims 3 si mergea struna, apoi am luat The Sims 3 Pets si mi se bloca foarte rar iar apoi cand am luat The Sims 3 Generations se bloca des. Daca banuielile mele sunt adevarate este o solutie pentru a nu se mai bloca dar totusi sa mai descarc expansion packs?

Răspuns Câştigător
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Nu, este complet gresit. Eu am sims 3 si sims 3 pets si merge foarte bine... Poate crack-ul nu-i facut bine, incearca sa-l iei din alta parte