| Liiiax99 a întrebat:

Daca iau jocuri mari pe tableta si nu am luat aceasta tableta la abonament, risc sa am costuri suplimentare?

Sau, costurile suplimentare apar doar la abonament?

Funda!

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea. Costuri suplimentare se fac la abonamentul Orange, voda sau cosmote daca depasesti traficul de date promis la abonament. La cartele prepay depasirea are loc din credit daca nu mai ai internet.

| Liiiax99 explică (pentru MihaiEdy1993):

Si daca am de exemplu...o tableta si cablu si pot sa conectez acel cablu la tableta si stau pe net cat vreau ca si pe calculator si nu am abonament la ea si am android si imi iau un joc cat de cat mare pe tableta, nu am costuri suplimentare?

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru Liiiax99):

Daca nu ai nicio cartela sim in tableta, cum si unde sa faci costuri suplimentare?