| Wehrmacht a întrebat:

Daca instalez un program cu versiunea trial si cand expira instalezi alta versiune a acelui program(de exemplu AVG 2012 SI data viitoare AVG 2011)va merge? Si dupa ce reinstalez windows-ul voi putea sa activez trial-ul acela din nou? Funda+Vot

1 răspuns:
| RKs a răspuns:

Da poti de ex eu am instalat norton antivirus 2011 pe urma 2012 si la fel si internet security.Iar cand reinstalezi windows-ul le poti incerca inca o data si tot asa.Bafta multa!