| Claudia_3811 a întrebat:

Daca imi cumpar un windows original pot sa-l reinstalez de mai multe ori la acelasi calculator? Sau numai o data si cand se viruseaza si vreau sa-l reinstalez nu mai merge! Si un Cd cu windows merge instalat la un singur calculator sau pot sa-l instalez si pe laptop?

Răspuns Câştigător
| suddent a răspuns:

Poti sa il instalezi de cate ori vrei si pe orice, dar sa stii ca e destul de scump un windows. Da o funditatongue

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Poti sa-l instalezi unde vrei, de cate ori vrei, cum vrei!

Răspuns utilizator avertizat
| angel_boy a răspuns:

Da merge reinstalat dar e bine sa nu mai pe calcu ala nu si pe alte calculatoare pentru ca iti taie licenta