| CokoStar a întrebat:

De cand mi-am instala Yahoo Mesenger (site-ul oficial) ultima versiune calculatorul mi se blocheaza si mi se stinge singur, ce pot sa fac, in afara sa reinstalez windows-ul, daca imi instalez versiunea veche nu o sa se mai blocheze?

2 răspunsuri:
| iPhoneGuy a răspuns:

Nu are nici o trebuie cu Yahoo. Reinstaleazal ca poate sa iti ia foc...

| IonutzAlexandru91 a răspuns:

Problema cu stinsul nu cred ca este de la messenger. Probabil ai avut niste virusi pierduti pe-acolo si acum au iesit la iveala. Cea mai buna metoda este sa formatezi cel putin C: (partitia cu windows) si sa-l reinstalezi. Cu stinsul, poate fi si de la curentul electric, fluctuatii. Schimba priza (unitatea centrala sa fie conectata direct la priza, nu prin intermediul unui prelungitor).