| anonim_4396 a întrebat:

Daca iti faci cont pe jocul Stardoll, trebuie sa platesti? Am mai vazut vorbindu-se pe net.Ca vreau si eu sa-mi fac cont.happy

Răspuns Câştigător
| verypanda a răspuns:

Salut! Daca vrei sa te joci Stardoll,nu trebuie sa platesti,doar daca vrei sa fii Superstar, iar daca vrei sa fii Superstar, atunci poti plati cu cardul sau prin telefon. Sper ca te-am ajutat.Paaa!

4 răspunsuri:
| Zuzulina99 a răspuns:

Pe stardoll nu e cont cu bani doar daca vrei sa ai haine din magazine sau accesori!

| byanca01 a răspuns (pentru Zuzulina99):

Pe stardoll nu trebuie sa platesti cand iti faci cont doar daca te hotarasti sa te faci ss asa cum am facut eu, eu jic stardoll de un an si ceva si nu a trebuit sa platesc nimic pana nu am devenit ss

| Zuzulina99 a răspuns (pentru byanca01):

Numai obsedatii baga bani in jocuri!

| Anda003 a răspuns:

Nu platesti nimicu cu bani reali doar daca vrei sa te faci superstar atunci trebuie sa dai bani reali...