| ionutVUVUZELA a întrebat:

Daca ma puteti ajuta...am descarcat cpu-z sa vad frecventa RAM si am 335mhz.intrebarea de fapt intrebarile sunt:
1)-pot sa mai pun o memorie de 800 mhz?
2)-este vreo importanta daca memoriile nu sunt de aceiasi firma?
3)-si cum am spus la "1" daca pun o memorie de 800mhz va afecta cu ceva
socketu' de ram este ddrr2
VA ROG SA MA AJUTATI PENTRU CA NU PREA MAI AM CE SA JOC SI VARA ASTA IMI VOI CUMPARA PIESE NOI SI VREAU SA STIU BINE INAINTE SA CUMPAR CEVA

Răspuns Câştigător
| your9eyes a răspuns:

Da poti si nu cred ca a aia e frecventa de la memoria, ddr2 au frecvente de la 400mhz pana la 1066mhz iti recomand kingstone sunt cele mai bune.