| imihaistoian a întrebat:

Daca mi s-a spart ecranul de la telefon samsung galaxy s 2 cam cat costa sa ii schimb fata?

4 răspunsuri:
| Clank a răspuns:

Pai contactezi un specialist.Mi s-a intamplat si mie cu samsungul meu (galaxy S2) dar s-a reparat. Dar costa cam 250-300 lei.

| razzvanx a răspuns (pentru Clank):

Am dreptate ca s-a spart doar ecranul? Eu am o problema asemanatoare si anume ca s-a crapat pe jumate lcd-ul pe interior. Aveti idee cat ar insemna rezolvarea ei in ron? Vreo sansa pe garantie? Ecranul (cel de la suprafata) nu are nimic si niciun alt semn nu prezinta telefonul. As aprecia orice feedback!

| imihaistoian explică (pentru razzvanx):

Cum s-a intamplat?

| razzvanx a răspuns (pentru imihaistoian):

Stand in buzunar cu ecranul in fata si presandu-l fara sa-mi dau seama pe coltul mesei de biliard.