| Tudor4645 a întrebat:

cât mă costă să schimb ecranul la un telefon Samsung galaxy j3? În caz de vă întrebați cum l-am spart pai l-am scăpat pe jos.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu care credeam ca ai dat cu ciocanul in el. Preturile diferă de la service la service.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, mergi la orice magazin reparatii telefoane si ei o sa i ti zica, poate costa de la 150 lei in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

200+ mie mi-a zis ca nu are rost ca e mai scump ca telefonul

| NikolasXD a răspuns:

Cam 350 de lei, stiu pentru ca si eu am avut si mi l-am spar xD