| LeonteRazvan a întrebat:

Daca modezi un xbox360 poti sa joci jocuri originale sau doar piratate?

Răspuns Câştigător
| Calvin199s5 a răspuns:

Poți juca și originale și piratate, dar te sfătuiesc sa n-o faci, când o sa vrei sa joci multiplayer nai sa poți. Joci 5 - 10 minute și îți dai seama ca aia de la Microsoft îți dau ban și după nu mai poți face nimic..eu asa am pățit și nu te îndrum să-l model, cumperi jocurile mai scump, dar asta este.
FUNDA? big grin

| LeonteRazvan explică (pentru Calvin199s5):

Sa spunem ca il modez si pe jocurile piratate nu joc multiplayer iar pe alea originale joc se intâmpla ceva? Multumesc big grin

2 răspunsuri:
| Calvin199s5 a răspuns:

Tot îți dă ban dacă joci multiplayer cu DVD original, iar Xboxul este modat.