| florincata a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o consola dar nu stiu decare.Am inteles ca ps3 este destul de bun dar unele jocuri nu merg pentru ca trebuie sa il modezi si cand il cumperi nu iti da nici card de salvare trebuie sa il cumperi tu.E cam aiurea fac jocuri pentru ps3 dar nu poti sa le joci laughing.La Xbox360 este la fel? trebuie sa il modezi ca sa joci jocurile aparute recen?

1 răspuns:
| FcSb_Marius_1999_vapZ a răspuns:

Eu iti recomand xbox, si eu vreau sa imi iau, si mi-l iau in toamna. La xbox(are un prieten) salvarile le ai pe un HDD in xbox, el este de HDD de 250 GO si de HDD de 4 GO! un xbox cu toate componentele, tot, tot... cu HDD de 250 GB, 8 GB RAM, wifi integrat. trebuie sa precizez ca nu iti da joc la el! Eu am vazut un Xbox 360 250 GO... 800 lei fara joc! Mie mi se pare un pret bun! Il gasesti in Grand Arena la Altex! Bafta! Funda big grin