| florincata a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o consola datr nu stiu decare.Am inteles ca ps3 este destul de bun dar unele jocuri nu merg pentru ca trebuie sa il modezi si cand il cumperi nu iti da nici card de salvare trebuie sa il cumperi u.E cam aiurea fac jocuri pentru ps3 dar nu poti sa le jocilaughing)).La Xbox360 este la fel? trebuie sa il modezi ca sa joci jocurile aparute recen?

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Gresit ca sa il modezi inseamna sa il faci sa mearga si jocurile care nu sunt originale adica pe DVD original.Pe ps3 merg numai jocurile care sunt speciale pentru ps3 si la xbox la fel.Mie mi se pare mai interesant xbox-ul ca are mai multe aplicatii.Iti sfatuiesc sa cumperi un xbox360.

| florincata explică:

Pai si cand il cumperi iti da card de salvare?