| Cristian2003 a întrebat:

Daca pe Minecraft carnea prajita de pui iti da 2 la hunger si carnea prajita de porc iti da 4 la hunger atunci cat iti da carnea prajita de vaca la hunger?

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Nu ma pricep, dar vad ca majoritatea intrebarilor tale sunt despre minecraft. Ai putea sa accesezi un forum sau ceva de genul care e despre minecraft, acolo sunt sigur ca vrei primi raspunsuri in timp mai scurt si de buna calitate. O seara placuta!