| nimenisinimik a întrebat:

Daca stie cineva un program care sa imi zica parole ale unor useri de pe un joc online

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu există aşa ceva. Ca să afli parola unui user ai nevoie de mai mult decât de un simplu program.
Ideea este că toate jocurile online sunt făcute pentru bani. Până şi cele gratis, de la un anumit punct încolo trebuie să plăteşti. Îţi dai seama că dacă ar exista asemenea programe care să afle aşa de uşor parolele, aceste jocuri nu ar mai fi jucate de nimeni?
Ca să afli parola cuiva trebuie ori să faci un virus de tip trojan care să-ţi trimită apoi informaţiile introduse de victimă pe calculator, ori dacă se joacă la acelaşi calculator (internet cafe-uri, de exemplu), să instalezi un keylogger. Orice program care susţine că poate face asta este mai mult ca sigur un hack şi trebuie să te fereşti de el.

2 răspunsuri:
| chRoNosSx a răspuns:

Se numeste hack ce vrei tu si nu EXISTA asemenea hack LOL laughing

| munteanuseby80 a răspuns:

Nu exista asa cevawinking.
Daca exista sunt tepe 100%.
Mai ales daca te referi pe metin2ro...slabe sansa, mai ales cu hs.