| chestiepufoasa a întrebat:

Daca stiti jocul Nosferatu the wrath of malachi si jocul Amnesia,spuneti-mi,va rog, care joc e mai hororr!happy

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Joaca Resident evil 4 ala e horror!

| JeffRider93 a răspuns:

Ambele mi se par la fel de horror...Adica:locuri intunecoase aproape pretutindeni, nu stii de unde vine pericolul, doar ca Nosferatu are un mic dezavantaj:grafica.E cam slabuta, dar nu e un amanunt foarte important pentru unii gameri...

| CapitanulEvident a răspuns:

Resident evil 4 nu e pe atat de tare horror...intre cele 2 recomand amnesia dar iti trebuie si o rabdare de fier si nervi de otel. Bafta!