| RainingBlood a întrebat:

Dat-mi un server de Metin2 romanesc cu rata de exp foarte mare (1000 sau peste) si cu iteme noi care se gasesc in shopurile din oras sau se obtin foarte usor.
Vreau sa fie un servr bine organizat (cu forum platit si server hostat) nu din astea de cartier.
Sa nu spuneti: Xperiment Metin2, Blue Metin2 si Metin2 Mijagi.

Dau funda daca e server bun si cu multa lume.

Răspuns Câştigător
| BlackKnight_7362 a răspuns:

Http://hammermt2.servegame.com/ gasesti arme si armuri legendare, is multi pe svr, si nu e lag(poate mai e dar rar)
svr e bine intretinut