| mali18geo a întrebat:

Dati-mi jocuri pe facebook faine! va rog

Răspuns Câştigător
| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Pai sa-ti spun la intrebarea ta iti arata cei care au raspuns si in dreptul lor e o funda gri daca dai pe ea nu click iti apare portocalie dai click pe ea si iti apare o intrebare"esti sigura ca vrei sai dai funda"sau cv de genul di dai da te pup :*

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Să te joci doar acolo? Încearcă să fi mai explicită!

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Samurai jack; cumparaturi la Paris; scooby doo p 1.000 jocuri(site si ai mai multe jocuri distractive sau domnul porc
poti sa-mi dai funda plzzz

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Scuze alea de inainte sunt de pe net p facebook sunt coco girl; block tower; bubles buny; farm vile; city vile; milionare city; si mai sunt la jocuri multe faine

| mali18geo explică:

Buna.Brancusi,da sa ma joc doar acolo.stefan0947 oricare.gabriella_ana_1990 sunt noua pe TPU iti dau funda dar cum se da? papa. merci.happy

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns (pentru mali18geo):

Pai sa-ti spun la intrebarea ta iti arata cei care au raspuns si in dreptul lor e o funda gri daca dai pe ea nu click iti apare portocalie dai click pe ea si iti apare o intrebare"esti sigura ca vrei sai dai funda"sau cv de genul di dai da te pup :*

| stefan0947 a răspuns:

Ce fel de jocuri?