| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie ceva fisier cu Trojan Horse ca vreau sa vad daca e bun antivirusul ca am 2 si pana nu dau restart ca daca dau restart dupa aia incep sa se bata intre ele si am pus-o.
Lasati link cu Virusul :Trojan Horse

2 răspunsuri:
| m4n1ak a răspuns:

Stiu da... nu stiu care e mai bun... dintre astea care le am ca unu e pe trial si unu e pe licenta

| Gabriel892 a răspuns:

Nu iti trebuie 2 antivirusi si nici virusi pentru teste...doar 1 si acela este ESET Nod32 si btw 2 antivirusi = CPU Overload = incetinirea sistemului