| xFreeStylex a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri de strategie GEN ROME TOTAL WAR! va rog frumos FUNDA

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Eu sunt un fan al jocurilor medievale.
Pe langa RTW poti incerca:

-Medieval 2 Total War
-Thy Kigdom Come
-The Great Batlles Medievals
-Empire Total War
-Shogun Total War
-Age Of Empires 3
-Napoleon Total War
-Mount and Blade With Fire and Sword (e putin mai diferit dar e frumos) sau Warband (la fel diferit dar frumos)

Bafta!

| TeamHellNo a răspuns:

Salut! AGE OF EMPIERS I, II, III, Napoleon's Campings I,II, Crusader Kings I,II, Ends of Nations, Men of War,Stranghold I,II,III Wardcraft I,II, III, Medieval I, II, American Conquest, Partician I, II, III. Sper ca te-am ajutatwinking

| RusAdrianCatalin a răspuns:

Shogun Total War, cel mai bun joc de strategie din 2011