| Delete a întrebat:

Dau funda spuneti-mi niste jocuri gen strategie unde trebuie sa cuceresti tari ca jocul Rome: Total War sau ca Imperial Glory

Răspuns Câştigător
| anamaria91 a răspuns:

Ai putea incerca Black and white (este 1 si 2... 2 are grafica mai buna). Tu esti zeu, iti creezi teritoriu, construiesti etc, si poti alege sa fi bun si sa cuceresti insula prin influenta sau poti deveni rau, iti creezi armata puternica si cuceresti prin raboi celelalte teritorii de pe insula.

| UltimateFlame101 a răspuns (pentru anamaria91):

Scuze imi poti odata tot numele jocului si de unde l-as putea lua ca pare super tare

2 răspunsuri:
| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Uite cateva jocuri : Dota, lasa un id si dau pe mess big grin

Pa