| sorin579 a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de metin gen HotStyle.Cu otel, Batle in magazin si cu rate mari (500-1000)...daca s-ar putea si fara lag.Cel mai bun raspuns Primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| BlackBlood29 a răspuns:

Salut,deci eu am jucat metin2mage si este super, rate 700 la toate nu esueaza, lvl max 250, in 5 ore faci 250 deci e super.
PS:Eu nu ma joc acum ca e inchis siteul asteapta si u putin pana il deschide da oricum e super tare. funda plz

| sorin579 explică (pentru BlackBlood29):

Eu ziceam de un server Pvp-Pvm, mage e Pvp80%20%pvm.In plus Mage s-a inchis de tot.

| Run4EveR a răspuns (pentru sorin579):

Mt2 advence
-- mt2 lunaris
-- mt2rospeed--
mt2 darkness
Funda?