| cocacola12 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sugestii de jocuri pentru pc

Răspuns Câştigător
| balutza a răspuns:

Assassin's creed 1, 2, 3,4,Duke nukem forever, f.e.a.r 3, Prototype, Battlefield 3, Call of duty,Red Faction Armageddon, Crysis1, 2, NFS The Run,Shift,Undercover, Dead Space 1, 2.Bafta alege-l pe cel care iti place.Plz funda.

2 răspunsuri:
| Marian13546123412434 a răspuns:

Need for Speed, Counter-Strike 1.6, Counter -strike source,FIFA,PES,metin, Grand theft auto, Street Racing Syndicate.

| s3a a răspuns (pentru Marian13546123412434):

Age of empires 1, 2, 3 mithology, gta Romania 2, warcraft 3, starcraft brodwar