| OoOAkaTZukyOoO a întrebat:

Dati-mi si mie o lista cu niste jocuri..noi si vechi...care merita jucate! Funda+vot...

Răspuns Câştigător
| dArKcHiLd1 a răspuns:

Uite aici un site cu câteva jocuri. http://arianeb.com/more3Dworlds.htm
E foarte bun! Crede-mă. Am încercat câteva jocuri de aici şi îmi plac foarte mult! :)

4 răspunsuri:
| Spike001 a răspuns:

Incearca wolverine origins/call of duty warld at war/minecraft/microvolts/si starcraft 2 si diablo dar astea trebuie cumparate dar merita
funda?big grin

| OoOAkaTZukyOoO explică:

Multumesc pentru sugestii dar mai astept...

| Hector99 a răspuns:

Uite un joc eu l-am jucat de cel putin 3 ori si merita jucat e cam vechi Total Overdose

| DenisBoss333 a răspuns:

4Story,metin2,new metin3, League Of Legends, GTA, Wizard101, AION si cam atat.