| leodelasimnic05 a întrebat:

Dati-mi si mie raspunsurile corecte la intrebarile de la Romania roleplay

Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor? 50.000$ si 2.000$
100.000$ si 2.000$
2.000$ si 50.000$
Ai voie sa sari pentru a merge mai repede? Da,daca ma grabesc
Nu,e non-roleplay
Da, cand vreau
Ai voie cu nume celebre pe server? (Vazute in jocuri, filme, showbiz)Nu, numele celebre nu sunt permise pe server.
Da, nu este nici o problema, atat timp cat este un nume RP.
Da, pot sa-mi pun ce nume vreau, chiar si Joacabine_Mirel.
Este permis sa anunti ca vinzi arme sau alte obiecte ilegale pe cai publice(In ziar, radio etc. /ad /cad)? Nu
Da
Da, daca folosesc caile ce imi ascund identitatea.
Care este metoda corecta pentru a obtine ajutorul unui admin in joc? Folosind /report sau /re.
Prin a da un anunt.
Vorbind OOC si cu Caps-lock astfel incat acesta sa vada.
Cum este corect sa ajung mai repede dintr-un loc in celalalt? Inchiriez o masina sau chem un taxi.
Sar pe space pentru a ajunge mai repede la locul respectiv.
Alerg continuu si sar pe space pentru a ajunge mult mai repede.
Cum procedezi daca cineva te rapeste si vrea sa te jefuiasca? Incepi sa tipi pe /b ca fac non-rp.
Dai repede /q sa nu-ti fure nici un ban.
Menti actiune intr-o maniera roleplay nefolosind chatul OOC.
Ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay? Nu, ca poate tu faci non-rp si eu sunt un mare roleplayer si vorbesc pe /b.
Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay insa in cazul in care un admin iti cere anumite detalii pe acel chat trebuie sa-i raspunzi neaparat.
Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay.
Ai voie sa ai mai multe conturi? Da, cate vreau, dar fara sa-mi transfer bunuri unul de pe celalalt.
Maxim doua conturi.
Doar unul.
Un jucator vine la tine, te loveste fara roleplay si incepe sa te injure pe /b. Care este atitudinea cea mai corecta pe care trebuie sa o ai? Folosesc comanda /re pentru a-l raporta si daca nu mi se raspunde ii fac un raport pe forum
Folosesc comanda /q, intru de pe alt cont si-mi bat joc de el
Fac roleplay ca scot un pistol, il impusc si-i dau Character Killecte va roooog

Răspuns Câştigător
| Chimied a răspuns:

Cred ca e un test al unui server de samp.Noi nu avem de unde sa stim raspunsurile deoarece nu jucam pe acest server.Citeste regulamentul ca nu degeaba e pus acolo.

1 răspuns:
| SpikeSpigel a răspuns:

Doamnee, Citeste in **** mea regulamentul ala ca nu e pus degeaba acolo, daca stam noi sa iti raspundem nu o sa inveti niciodata RP