| RalphTheRabbit a întrebat:

Dati-mi si mie servere tari cu multe moduri si sa se faca ammo rapid la cs.Daca ma faceti admin pe serverele voastre va dau funda! Pe numele $MilEy***$. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| VasyBlueLighT a răspuns:

Uite! Daca vrei admin nimeni no sa-ti dea pe gratis,trebuie sa platesti si sa ai experienta ca altfel! Si ce fel de servere?, ammo este doar la zombie?
Iti dau un server de zombie find ca nu ai specificat ce fel de servere(clasice, war, zombie, etc.):
zm.freakz.ro
Astea sunt clasice:
cs.gajik.net
pub.gajik.net
Si pentru o funda nimeni no sa-ti dea admin!\
BAFTA!

| RalphTheRabbit explică (pentru VasyBlueLighT):

Frate as vrea servere fast amo si va dau funda daca merg! big grin

| RalphTheRabbit explică (pentru VasyBlueLighT):

Frate zm.freakz.ro e vechi!